Usługi o wartości dodanej

Dowiedz się więcej o naszych Usługach o Wartości Dodanej Freight Forwarding.

Air freight

Dystrybucja i cross docking  lien

Dostawa Waszych towarów na czas, door-to-door, z jednego kontynentu na drugi to jedno. Czyms calkiem innym jest wykorzystanie tego czasu wysylki na uwolnienie zamrozonego kapitalu Waszej firmy. Nasze uslugi dystrybucji i cross-docking umozliwiaja Wam zwiekszenie obrotów w magazynach, uproszczenie administracji oraz przeksztalcenie kosztów stalych w koszty zmienne.

Transport w kontrolowanej temperaturze  lien

Niezaleznie od rodzaju transportu, GEODIS ma doswiadczenie w planowaniu rozwiazan w pelni nadzorowanego chlodniczego lancucha dostaw na wszystkich kontynentach.

Sprawozdawczosc w zakresie emisji  lien

W dzisiejszym swiecie, w którym we wszystkich branzach obowiazuja zaostrzone przepisy i reguly bezpieczenstwa, GEODIS rozumie zasady i wspólpracuje ze swoimi klientami przy planowaniu, pomiarach i doskonaleniu ich calosciowych praktyk w zakresie rozliczen srodowiskowych; czyni to za pomoca szerokiej gamy rozwiazan z obszaru zrównowazonego rozwoju, w tym uslug sprawozdawczosci dotyczacych emisji.

Zamówienia i monitorowanie on-line: IRIS  lien

IRIS to pojedyncza platforma do zarzadzania zamówieniami, etapami wysylki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarzadzania powiadomieniami. Aplikacja jest podlaczona do calej naszej sieci biur i przedstawicieli.

Kontakt

Kontakt

Chciałbyś przesłać zapytanie ? Prosimy o kontakt

Oferty pracy

Oferty pracy

Dowiedz się więcej o naszych ofertach pracy w Polsce !

IRIS

IRIS

IRIS to jedna wspólna platforma do zarządzania zamówieniami, etapami wysyłki/odchyleniami od planu transportu, do monitorowania faktur oraz zarządzania powiadomieniami. Aplikacja połączona jest z całą naszą siecią biur i przedstawicieli.

> PRZEJDŹ DO IRIS