Kluczowe usługi

Poznaj nasz Kluczowe Usługi Contract Logistics.

Logistique amont et in situ

Magazynowanie i Dystrybucja  lien

GEODIS oferuje elastyczne, adaptowalne rozwiązania magazynowo - majątkowe spełniające wszystkie potrzeby Klienta, niezależnie od jego sytuacji czy rodzaju towarów. Do wyboru są platformy dedykowane lub zalety płynące z korzystania ze wspólnych powierzchni, zasobów i sprzętu. Pozwala to Klientowi na lepszą kontrolę nad swoimi kosztami logistyki.

Logistyka inbound i na terenie Klienta  lien

Pragniecie zoptymalizować przepływy od dostawców. GEODIS może Wam w tym pomóc wprowadzając obok lub na terenie Waszego zakładu rozwiązanie mogące wiązać się również z przejęciem części Waszych pracowników. Nasze elastyczne, ewoluujące usługi dadzą Wam dobrą widoczność przepływów od dostawców. Wasze komponenty i surowce sprawdzane są pod kątem zgodności, a działalność staje się bardziej niezawodna, zapewniając wysoki poziom mocy produkcyjnych i optymalizując zapasy i czas dostawy. Ponadto nasze szybkie i dokładne zespoły walczą nieustannie o poprawę jakości naszych usług, co zwiększa Waszą konkurencyjność.

Logistyka outbound  lien

Logistyka outbound z Waszych zakładów czy magazynów ma kluczowe znaczenie, gdyż wpływa na stan zadowolenia Waszych klientów. GEODIS wspiera Was za pomocą pełnej gamy usług, włączając w to działania o wysokiej wartości dodanej, pozwalające na szybką reakcję na zmiany na rynku oraz zwiększające niezawodność waszej logistyki aż do miejsca docelowego dostawy. Dokonacie nie tylko optymalizacji zarządzania swymi zapasami, ale również dystrybucji swoich produktów przy jednoczesnym zwiększeniu kontroli nad kosztami logistyki.

Logistyka posprzedażna i logistyka zwrotów  lien

Logistyka zwrotów jest kwestią o dużym znaczeniu strategicznym, gdyż koszty powodowane przepływami powrotnymi mogą spowodować znaczący uszczerbek w Waszych zyskach, a czasem nawet uczynić początkową transakcję nierentowną. Dzięki swemu know-how w dziedzinie napraw i ponownego wprowadzania na rynek produktów w trakcie okresu eksploatacji, a także demontażu i recyclingu produktów po zakończeniu eksploatacji, GEODIS może pomóc zoptymalizować przepływy powrotne i zredukować Wasze koszty.

Blog

Blog

Znajdź najnowsze wiadomości, historie i opinie dotyczące logistyki na naszym blogu Logistics Minded.

Kontakt

Kontakt

Chciałbyś przesłać zapytanie ? Prosimy o kontakt

Oferty pracy

Oferty pracy

Dowiedz się więcej o naszych ofertach pracy w Polsce !