Usługi o wartości dodanej

Dowiedz się więcej o naszych Usługach o wartości dodanej Road Transport.

Geodis governance

Sterowanie operacjami przewozowymi i projektowanie planu przewozów  lien

GEODIS Road Transport wspiera Cie w strategicznym, taktycznym i operacyjnym zarzadzaniu przeplywami transportowymi dzieki swym ekspertom z poszczególnych Linii Biznesowych oraz efektywnym zasobom transportowym.

Cross-docking: tnij koszty i konsoliduj przeplywy logistyczne  lien

Cross-docking laczy przeplywy przychodzace i wychodzace na jednej platformie. Proces ten, szczególnie dobrze dopasowany do potrzeb firm posiadajacych wielu dostawców, pozwala na konsolidacje towarów w podziale na odbiorców i na optymalizacje dostaw.

Logistyka na miejscu  lien

W pelni zintegrowany z Twoim dzialem produkcji i lancuchem dostaw, GEODIS Road Transport zarzadza Twoimi potrzebami transportowymi oraz przeplywami fizycznymi i informatycznymi na terenie Twojego zakladu. Obejmuje to zadania logistyczne (dostawy materialów, zarzadzanie zapasami, wywóz wyprodukowanych towarów), zadania zwiazane z produkcja, (kontrola, pakowanie / ochrona, pobieranie próbek, opakowania) oraz uslugi dodatkowe (procedury celne, odbiór na terenie zakladu, zarzadzanie odpadami).

Transport materialów niebezpiecznych  lien

Pracownicy GEODIS Road Transport zyskali uznanie firm chemicznych i gazowych za swoja wiedze w dziedzinie bezpieczenstwa i wysylaja co roku 3 335 000 ton produktów cieklych i gazowych na terenie calej Europy.

Pokladowe systemy IT  lien

W ramach swego rozwoju GEODIS Road Transport wyposazyl swoja flote pojazdów w dostep do informacji na trasie. Mozliwy jest równiez dostep do konkretnych danych dotyczacych ladunku i dostawy. Dzieki naszemu proaktywnemu dzialowi systemów informatycznych oraz zespolowi ekspertów, poziom tej uslugi osiagnal wysoki standard.

TMS lien

Bedacy nasza wlasnoscia Transport Management System (TMS) dostarczajacy funkcje standardowe do szybkiego wdrozenia lub szczególne/dedykowane funkcje bedace czescia projektu dotyczacego klienta:

Kontakt

Kontakt

Chciałbyś przesłać zapytanie ? Prosimy o kontakt

Oferty pracy

Oferty pracy

Dowiedz się więcej o naszych ofertach pracy w Polsce !

eZenith

Sprawdź swoją przesyłkę online

> ZENITH TRANSPORT


> ZENITH LLP

Link

Aby przeczytać Magazyn Road Transport, kliknij tutaj