GEODIS dostarcza najnowszą książkę o Harrym Potterze w całej Francji

10/14/2016

W dniu 13 października GEODIS odegrał wiodącą rolę podczas jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń literackich tej jesieni.

Zespoły Distribution & Express GEODIS prowadziły dystrybucję Harry’ego Pottera i przeklętego dziecka – ósmej książki z serii –  do 1000 księgarni i supermarketów na terenie całej Francji. Tygodnie starannych przygotowań spowodowały, że operacja przebiegła jak w zegarku, by drogocenny ładunek został dostarczony dokładnie na czas, dziś w dniu 14 października o godzinie 00:01.

Na potrzeby tej operacji prowadzonej wspólnie z firmą Sodis, dystrybutorem wydawnictwa Gallimard, GEODIS musiał ustanowić specjalnie przypisany zespół, by utrzymać zasłonę tajemnicy od odbioru w Sodis po dostawę do sklepów i księgarń.

„Sodis wybrał nas do tej specjalnej misji z uwagi na naszą szeroką sieć, utalentowanych pracowników oraz bardzo skuteczne rozwiązania monitorujące” – powiedział Olivier Mélot, Vice-Prezes Wykonawczy w Distribution & Express w GEODIS. „Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego udziału.”

GEODIS współpracuje blisko z wydawnictwami, realizując co roku dystrybucję 150 milionów książek do księgarń i supermarketów na terenie całej Francji.

Kontakt

Kontakt

Chciałbyś przesłać zapytanie ? Prosimy o kontakt

Oferty pracy

Oferty pracy

Dowiedz się więcej o naszych ofertach pracy w Polsce !